penzion Milča
INFO
penzion
rekreace
stravování
ceny
adresa
objednávkaPenzion Milča www.penzionmilca.cz - oficiální stránky penzionu
Facebook

Lesní penzion Milča je penzion, který je opravdu v lese pod hradem Kokořín v srdci CHKO Kokořínsko. Penzion je oblíben mezi individuálními i firemními klienty.

Penzion
Provoz penzionu je celoroční, ale v zimních měsících je třeba pokoje rezervovat minimálně 2 dny předem kvůli vytápění. V penzionu je zakázáno kouřit.


pokoj MilčaPenzion je plně vybavená zrekonstruovaná vila pro 15 osob na samotě v lese, blízko rybníka Špaček na říčce Pšovce. Další 4 osoby je moľné ubytovat v chatě Milčinka.
V budově se nachází společenská místnost s kuchyňskou linkou a pět pokojů (2 v přízemí, 3 v patře). Dva pokoje jsou dvoulůžkové, jeden třílůžkový a dva čtyřlůžkové. Každý z pokojů má vlastní koupelnu a WC. Čtyřlůľkové pokoje jsou vybaveny čajovou kuchyňkou. V objektu je ústřední topení kombinované s krbovým vytápěním, takľe je moľný celoroční provoz.
Přímo před penzionem je venkovní posezení pro naše hosty a v bezprostřední blízkosti penzionu je ohniště s grilem a travnaté lesní hřiš»átko. Parkování je možné přímo u cesty před penzionem. Pro ubytované cyklisty je zde možnost bezpečné úschovy jejich kol v zádveří penzionu. Na Milče není televizní signál ani internetové připojení. Televize je dostupná ve společenské místnosti penzionu Malba a internetové připojení Wi-Fi je zdarma v celém areálu penzionu Malba.

Rekreace
pokoj MilčaPoradíme Vám s vhodným výletem. Pro vyznavače aktivního odpočinku se nabízí bezpočet moľností pěších výletů po turisticky značených stezkách i po četných neznačených cestách do celé oblasti CHKO Kokořínsko. Nejznámější a nejbližší cíle jsou hrad Kokořín (500 m) a skalní útvary zvané Pokličky (2 km). Mezi další atraktivní cíle patří hrad Houska, Obří hlava, Žába či skalní Bludiště. Kokořínsko je populární mezi znalci cykloturistiky, a to protoľe nabízí trasy nejenom pro vyjíľďky na silničním kole, ale i náročné terény pro jízdy na horském kole, kde si na své přijdou jak vyznavači rychlých sjezdů a strmých stoupání, tak pohodoví jezdci přírodou.
Kokořínsko je oblastí pískovcového skalního lezení. Správcem skal je Lezecký klub Mšeno, který vydal i průvodce oblastí pod názvem Dubské skály. Je tu i pár boulderových oblastí.
Koupání je moľné na 4 km vzdáleném rybníce Harasov nebo městském koupališti ve Mšeně. Máchovo jezero je vzdálené 20 km.

Stravování
Penzion Milča má společné vybavení pro individuální vaření. Výhodnou volbou pro další stravování je penzion Malba, kde je restaurace pouze pro hosty penzionů Malba, Milča a Kraus.
Snídaně na penzionu Malba je podávána formou bufetu a není v ceně ubytování. Před domem je ohniště s grilem. Na Milče lze zajistit raut, grilování, roľnění a výčep piva.

Ceny
Cena ubytování za osobu a noc je bez snídaně:
690 Kč
- vícedenní pobyt | 390 Kč za dítě 3-10 let
990 Kč- jednodenní pobyt | 490 Kč za dítě 3-10 let
200 Kč- snídaně formou bufetu na penzionu Malba (100 Kč za dítě)
300 Kč- domácí miláček (pes, kočka, apod.)
300 Kč- neobsazené lůžko, pokud je na pokoji jen jedna osoba nebo 1 +dítě


Na penzionu Malba dále nabízíme obědy a večeře. Rádi Vám vytvoříme cenovou kalkulaci dle Vašich poľadavků.


Adresa penzionu
Penzion Milča
Kokořínský Důl čp. 54
Kokořín okr. Mělník
277 23

Recepce pro penzion Milča je na penzionu Malba

Objednávky
tel.: +420 603 461 723
e-mail: milca@kokorin.cz

www.penzionmilca.cz