INFO
umístění
doprava
penzion
rekreace
stravování
ceny
objednávka
kapacita
parkování
ohniště
rybaření
Penzion Malba Penzion Malba je rekreační zařízení, které je využíváno individuálními a firemními zákazníky. Nachází se pod hradem Kokořín u rybníka Kačírek v obci Kokořínský Důl v samém centru CHKO Kokořínsko.

www.penzionmalba.cz - oficiální stránky penzionu

Facebook

pokoj Malba Umístění, dopravní dostupnost
Vzdálenost od Prahy je přibližně 50 km, cesta vede přes Mělník a dále směrem na Mšeno, přičemž v osadě Lhotka se před železničním přejezdem odbočuje vlevo a pokračuje přibližně 9 km až do obce Kokořínský Důl.
Penzion Malba je umístěn v obci Kokořínský Důl po pravé straně hlavní silnice nedaleko odbočky k hradu Kokořín. Penzion disponuje uzavřeným parkovištěm pro hosty.

Penzion
Penzion Malba je rekreační a školící zařízení s celoročním provozem po celkové rekonstrukci.
Celé zařízení je rozděleno do dvou budov, větší pokojové a menší stravovací a školící.
Celková ubytovací kapacita penzionu je 31 lůžek v 10 pokojích.
Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC. Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem z masivního dřeva. Složení pokojů je následující: 3 pokoje jsou čtyřlůžkové, 3 třílůžkové a 5 dvoulůžkových.
K dispozici je dále společná čajová kuchyňka (konvice, lednice), venkovní posezení na terase, posezení u ohně nebo i jeskynní kalírna s krbem. V objektu je společná televize a volné Wi-Fi připojení.
Parkování před domem je zdarma a celý areál lze uzavřít. Za poplatek lze vypůjčit horská kola nebo stolní tenis. Pro ubytované cyklisty je zde možnost bezpečné úschovy jejich kol.

Školící kapacita
Kapacita hlavní školicí místnosti je max. 40 osob a nachází se v patře nad restaurací.
Uspořádání místnosti je variabilní a dle přání zákazníka lze místnost vybavit didaktickou technikou jako je data projektor, video projektor, diaprojektor, videorekordér, DVD přehrávač, ozvučovací technika či flipcharty. Dále lze využít i další prostory penzionu jako malou jídelnu či restauraci, která je pro veřejnost uzavřena.
Poradíme Vám s procházkou nebo i s výběrem lokality pro outdoor aktivity. Nabízíme exkluzivní noční návštěvy hradů Kokořín a Houska. Jsme schopni s našimi partnery zajistit další aktivity jako paintball, skalní lezení, stromo lezení nebo i připravit celý program dle individuálních požadavků.

Rekreace
Poradíme Vám s vhodným výletem.
Penzion se nachází v centru obce Kokořínský Důl u rybníka Kačírek, i přesto je možno zde nalézt klid a soukromí.
Pro vyznavače aktivního odpočinku se nabízí bezpočet možností pěších výletů po turisticky značených stezkách i po četných neznačených cestách do celé oblasti CHKO Kokořínsko.

Nejznámější a nejbližší turistické cíle jsou hrad Kokořín (500 m) a skalní útvary zvané Pokličky (2,5 km). Mezi další atraktivní cíle patří hrad Houska, Obří hlava, Žába či skalní Bludiště.
Kokořínsko je populární mezi znalci cykloturistiky, a to protože nabízí trasy nejenom pro vyjížďky na silničním kole, ale i náročné terény pro jízdy na horském kole, kde si na své přijdou jak vyznavači rychlých sjezdů a strmých stoupání, tak pohodoví jezdci přírodou. Kokořínsko je oblastí pískovcového skalního lezení. Správcem skal je Lezecký klub Mšeno, který vydal i průvodce oblastí pod názvem Dubské skály. Je tu i pár boulderových oblastí.
Koupání je možné na 4 km vzdáleném rybníce Harasov nebo městském koupališti ve Mšeně. Máchovo jezero je vzdálené 20 km.

penzion bar Cena ubytování
Cena ubytování za osobu a noc je bez snídaně
590 Kč - vícedenní pobyt / 290 Kč za díě 3-10 let
890 Kč - jednodenní pobyt / 390 Kč za dítě 3-10 let
200 Kč - snídaně formou bufetu (100 Kč za dítě)
300 Kč - domácí miláček (pes, kočka, apod.)

300 Kč - neobsazené lůžko, pokud je na pokoji jen jedna osoba nebo 1+dítě
Dále nabízíme obědy a večeře. Rádi Vám vytvoříme cenovou kalkulaci dle Vašich požadavků.

školící místnost
Cena za pronájem školící místnosti je 4.000 Kč denně. Ceny dalších poskytovaných služeb (ozvučení, videoprojekce, zajištění speciálních služeb dle přání klienta) budou stanoveny po dohodě ohledně jednotlivých konkrétních položek.

Adresa penzionu je:
Penzion Malba
Kokořínský Důl čp. 38
Kokořín okr. Mělník
277 23


Objednávky
tel.: +420 603 461 723
e-mail: malba@kokorin.cz